Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

img

Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

 

12 yıllık tecrübe ile interaktif web tasarım, e-ticaret, seo, hosting, dijital medya, tanıtım ve pazarlama vb. alanlarda Profesyonel Yaklaşım ve Kaliteli Hizmetin Güvenilir Adresi PisiSoft Technology olarak hizmet vermekteyiz. Bodrum İlçesinde ikamet etmemize rağmen dünya çağında firmalara hizmet sağlamaktayız. Bireysel veya Kurumlara özel olarak hazırladığımız projeler ile en etkin çözümleri sunmaktayız. Fikirlerinizin düşüncelerinizde kalmaması için beraber çalışarak düşüncelerinizi web/mobil vb. platformlarda hayata geçiriyoruz. Yılların getirmiş olduğu deneyim ile hedef kitlenize rahat ve hızlı bir şekilde ulaşabilmenize yardımcı oluyoruz. Projelerinizi hayata geçirirken günümüz teknolojilerini göz ardı etmiyoruz. En iyi ve en son teknoloji hangisi ise onu sistemimize entegre ediyoruz. Bu sayede projeleriniz yarı yolda kalma riski taşımıyor. Ayrıca hazırladığımız projelerde sizleri yalnız bırakmıyoruz. Proje tesliminin ardından yıllık teknik bakım sözleşmesi yaparak hizmetimizin devamlılığını sağlıyoruz. Bilişim sektöründe her alanda (web yazılım/mobil yazılım vb.) hizmetlerimize kesintisiz olarak devam etmekteyiz. Projelerinizi hazırlarken kendi yazmış olduğumuz yönetim panelini kkullanmaktayız. Bu sayede hafif, güçlü vede güvenliği çok yüksek bir yönetim sağlamış oluyoruz. Bunun haricinde müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda Wordpress, Joomla, Drupal vb. gibi hazır sistemler üzerinde de destek sağlamaktayız. Veri tabanları ile ilgili algoritma oluşturarak yazılımlarımızın akıllanmasını işlerinizi daha kolay yönetilebilir hale gelmesini sağlıyoruz. 

  • Web Tasarım
  • Web Yazılım
  • E-Ticaret Web Tasarımı
  • İnteraktif Web Çalışmaları
img

Mobil Uygulama Tasarım ve Geliştirme

İhtiyaçlarınıza yönelik mobil uygulamalar tasarlayoruz ve teknik destek hizmeti veriyoruz. IOS, Android ve Windows tabanlı mobil uygulama çözümleri ile projeleriniz artık akıllı telefon ve tabletlerden de kullanılabilir hale geliyor.

img

Web Tasarım Hizmeti

Profesyonel ekibimiz tarafından tüm ekran çözünürlüklerine uygun güncel web standartlarında Responsive Web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Bu sayede bireysel veya kurumsal web siteniz bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarda sorunsuz görüntüleniyor.

img

Sanal Gerçeklik (AR CORE)

Günümüzde yeni yeni ortaya çıkan sanal gerçeklik üzerine çalışmalar yapıyoruz. Sanal ve artırılmış gerçeklik çok yakında hayatımızın her alanında bizlere hizmet edecek. Bizde bu teknolojiyi yakından takip ederek bu alanda projeler geliştiriyoruz.

Profesyonel yaklaşım ve kaliteli hizmet mi arıyorsunuz ?