Seo Danışmanlığı

img

Seo Danışmanlığı

 

Hangi altyapıda web siteniz olursa olsun. PisiSoft Technology olarak Seo ile ilgili her türlü desteği vermekteyiz. Mevcut sitelerinizin analizini yaparak nerelerde iyileştirilmesi gerektiği ile ilgili raporlama yapıyoruz. Bu raporlama sonrası isteğinize göre teklifimizi sunarak çalışmaya başlıyoruz.

  • Mevcut Web Sitenizin Analizi
  • Mevcut Web Sitenizin Raporlanması
  • Benzer Siteler İLe Karşılaştırma
  • Kısa ve Uzun Vade de Yapılacak İşlemler
img

Mobil Uygulama Tasarım ve Geliştirme

İhtiyaçlarınıza yönelik mobil uygulamalar tasarlayoruz ve teknik destek hizmeti veriyoruz. IOS, Android ve Windows tabanlı mobil uygulama çözümleri ile projeleriniz artık akıllı telefon ve tabletlerden de kullanılabilir hale geliyor.

img

Web Tasarım Hizmeti

Profesyonel ekibimiz tarafından tüm ekran çözünürlüklerine uygun güncel web standartlarında Responsive Web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Bu sayede bireysel veya kurumsal web siteniz bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarda sorunsuz görüntüleniyor.

img

Sanal Gerçeklik (AR CORE)

Günümüzde yeni yeni ortaya çıkan sanal gerçeklik üzerine çalışmalar yapıyoruz. Sanal ve artırılmış gerçeklik çok yakında hayatımızın her alanında bizlere hizmet edecek. Bizde bu teknolojiyi yakından takip ederek bu alanda projeler geliştiriyoruz.

Profesyonel yaklaşım ve kaliteli hizmet mi arıyorsunuz ?