Mobil Uygulama ve Yazılım Hizmetleri

img

Mobil Uygulama ve Yazılım Hizmetleri

 

Günümüzde teknolojinin gelmiş olduğu seviyede, insanların ürün ve hizmetlerini müşteri kitlesine en kolay ve hızlı yoldan ulaştırabilmesi için mobil uygulama (mobil yazılımlar) öne çıkmıştır. PisiSoft Technology olarak her türlü Android ve IOS Mobil Uygulama projenizi hayata geçirebiliriz...

  • Mobil Belediye Uygulaması
  • Wordpress Haber Siteleri İçin Mobil Uygulama
  • Arkadaşlık Sitesi Mobil Ugulama
  • İddaa Tahmin ve At Yarışı Tahmin Mobil Uygulama
img

Mobil Uygulama Tasarım ve Geliştirme

İhtiyaçlarınıza yönelik mobil uygulamalar tasarlayoruz ve teknik destek hizmeti veriyoruz. IOS, Android ve Windows tabanlı mobil uygulama çözümleri ile projeleriniz artık akıllı telefon ve tabletlerden de kullanılabilir hale geliyor.

img

Web Tasarım Hizmeti

Profesyonel ekibimiz tarafından tüm ekran çözünürlüklerine uygun güncel web standartlarında Responsive Web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Bu sayede bireysel veya kurumsal web siteniz bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarda sorunsuz görüntüleniyor.

img

Sanal Gerçeklik (AR CORE)

Günümüzde yeni yeni ortaya çıkan sanal gerçeklik üzerine çalışmalar yapıyoruz. Sanal ve artırılmış gerçeklik çok yakında hayatımızın her alanında bizlere hizmet edecek. Bizde bu teknolojiyi yakından takip ederek bu alanda projeler geliştiriyoruz.

Profesyonel yaklaşım ve kaliteli hizmet mi arıyorsunuz ?